Nabízené služby

01

Mytí fasád

Provádíme strojové mytí fasád a používáme nejmodernější přípravky na bázi nanotechnologie. Vyčistíme fasádu jakéhokoliv druhu. Bereme ohled na stav povrchu fasády a na základě skutečností, provádíme technologií vysokotlakým, nízkotlakým nebo parním způsobem. Naše stroje patří mezi přední evropské výrobce značky „KRÄNZLE a MOSMATIC“.

02

Mytí střech

Čištění střech provádíme chemickou cestou, fungicidními a algicidními účinky. Odstraníme organické a atmosférické nečistoty a vrátíme Vaší střeše nový vzhled.

03

Čištění dlažby

Čištění dlažby provádíme za pomocí vysokotlakových čistících strojů. Odstraníme nežádoucí nečistoty, organické, atmosférické a vrátíme povrchům původní vzhled. Po nanesení impregnace dlažba získá odolnost a před těmito vlivy jí ochrání do dalších let.

04

Graffiti

Pro odstranění a vyčištění graffiti používáme stroje vysokotlakým vodním proudem s rotačními tryskami a regulovatelným pracovním tlakem.

05

Nátěr fasád

Nátěr fasád provádíme kvalitními barvami typu silikon, silikát a akrylát. Nejprve fasádu umyjeme chemickým procesem popřípadě opravíme drobné praskliny. Další fází je penetrační nátěr a po zaschnutí aplikujeme fasádní nátěr.

06

Nátěr střech

Provádíme nátěr jakéhokoliv tvaru střechy a druhy eternitový, taškový a plechový. Za pomocí pracovní plošiny se dostaneme i na méně dostupnější místa. Střechu nejprve očistíme a poté aplikujeme nátěr.

07

Čištění a opravy okapů

Naší pracovní plošinou se dostaneme do celého okapního systému. Ucpané svody a žlaby důkladně vyčistíme a samozřejmostí je, že po čištění okapů zajistíme likvidaci odpadu včetně jeho odvozu. Dále provádíme nátěry antikorozní barvou. Chcete vyměnit Váš starý okapní systém za nový? Zrealizujeme kompletní montáž okapů.

08

Bourací práce

Bourací práce provádíme jen ručním nářadím, žádnou strojní techniku nevlastníme. Zaměřujeme se na drobný stavby, RD, malé komerční prostory, kůlny, garáže, zahrady, podlahy, příčky apod. Odvoz a uložení sutě zajistíme.

09

Prořezávky a kácení stromů

Provádíme prořezávky a i kácení stromů, náletových dřevin, ovocných stromů, keřů a jiných. Za pomocí pracovní plošiny se dostaneme až ke korunám stromů.

10

Sekání a údržba zahrad, zahradních jezírek a bazénů

Provádíme komplexní údržbu zahrad, zahradních jezírek a bazénů. Před sezónou je důležité odzimování, provedeme kompletní údržbu a po skončení je opět důkladně vyčistíme a zazimujeme. K odstranění nečistot je nejvhodnější jezírkový a bazénový vysavač, který proto používáme.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS!

Odpovíme Vám hned, jakmile to bude možné.

5 + 1 =