Stavební klempířství

Stavební klempířství

Stavební klempířství

Provádíme:

  • Klempířské práce naší výrobou: stříhání, ohýbání, falcování, pájení.
  • Výroba klempířských prvků: závětrné lišty, okapnice, úžlabí, parapety, lemování (komínů, atiky, štítů, římsy, vikýřů), jakéhokoliv tvaru.
  • Používané materiály: pozinkované, hliníkové, lakované plechy dle odstínu barev RAL, TiZn, Cu.
  • Montáž klempířských prvků především na střechy a fasády: plechové střešní krytiny, střešní okna včetně lemování, závětrné lišty, okapnice, lemování, parapety, okapové systémy, oplechování fasády trapézovou fasádní krytinou, montáž sendvičových panelů pro výrobní haly a sklady.

Realizace střech na novostavbách RD – obec Babice, Praha

Kompletní realizace střech na novostavbách RD, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zhotovení krovu dále montáže difuzní folie, laťování, klempířských prvků a pokládka betonové střešní krytiny včetně montáží střešních oken.

Rekonstrukce střechy činžovního domu – Vejprty

Rekonstrukce střechy prošla rozsáhlou úpravou a to včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Oprava krovu, trámů a dřevěných prvků. Dále jsme provedli oplechování komínů a tím jsme vytvořili nejen správnou funkčnost, ale i efektivnější vzhled celé...

Montáž nové střešní krytiny – město Most

Zrealizovali jsme dodávku a montáž nové plechové krytiny včetně střešních oken. Postup prací byl následující: demontáž původní krytiny, ošetření krovu chemickým postřikem, montáž difúzní fólie, laťování, instalace střešních oken, klempířské práce a pokládka nové...

Rekonstrukce střechy – autodílna Březno u Chomutova

Rekonstrukce střechy proběhla opravou krovu a demontáží původní střešní krytiny. Dále proběhla následná montáž dřevěného bednění, přizdění a betonování atiky, nadkrokevní tepelná izolace, laťování a pokládka plechové střešní krytiny včetně klempířských...

Oplechování pod atikou – Bytové domy Nechranice

Provedli jsme montáž tvarovaných plechů na bytových domech pod atikou. Důvodem instalace bylo hnízdění ptáků na fasádě domu. Po dohodě s ornitologem jsme mohli zahájit práce.

Montáž nové střešní krytiny na RD – Vejprty

Kompletní výměna nové střešní Alu krytiny včetně klempířských prvků a okapového systému. Dále jsme opravili dřevěné bednění, které bylo místy poškozené. 

Výměna střešní krytiny – prodejna ve Vejprtech

Demontáž staré střešní plechové krytiny a montáž nové trapézové krytiny včetně klempířských prvků a nového okapového systému na prodejně ve Vejprtech.

Oprava střechy na MŠ. – Březno u Chomutova

Oprava úžlabí a nároží – střešní krytina bobrovka Tondach.

Montáž atypického okapového systému – čerpací stanice Vejprty

Okapový žlab byl vyroben přímo na zakázku. Poté jsme provedli kompletní montáž okapového systému na čerpací stanici ve Vejprtech.

Klempířské a pokrývačské práce – Zdravotní středisko Březno u Chomutova

Zrealizovali jsme nové oplechování atiky na Zdravotním středisku v obci Březno u Chomutova.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS!

Odpovíme Vám hned, jakmile to bude možné.

3 + 7 =